رمز ها و و کدهای مخفی بازی گاد آف وار 4 God of War

رمز ها و و کدهای مخفی بازی گاد آف وار 4 God of War

رمز ها و و کدهای مخفی بازی گاد آف وار 4 God of War

والکری‌ها سرسخت‌ترین دشمنان شما در طول بازی هستند که هر بار حین نبرد با آن‌ها، از سرسختی، هوش و میزان تسلطشان بر روش‌های مبارزه شگفت‌زده می‌شوید. مبارزه با آن‌ها لذت‌بخش است و ارزش زمانی را که برای آن صرف می‌کنید، خواهد داشت؛ حتی پس از این که بخش داستانی بازی را تمام کرده باشید.

اتمام ماموریت‌های Muspelheim

بازی خدای جنگ 2

Muspelheim یکی از مناطق منحصربفرد God of War است که همواره چالش‌هایی را برای کسب منابع ارزشمند و تقویت مهارت‌های رزمی پیش روی کریتوس قرار می‌دهد. برخی از این چالش‌ها، بخصوص مبارزه با دشمنانی چون والکری‌ها، سرگرمی مناسبی پس از پایان بخش داستانی بازی است.

گشت و گذار در Niflheim

احتمالا شما هم از Niflheim و سطح بالای چالش‌های آن و از همه بدتر، از آن مه سمی لعنتی تنفر دارید. اکیدا به شما توصیه می‌کنیم پس از اتمام بخش داستانی، خود را مهمان یکی از سخت‌ترین چالش‌های بازی کنید و سری به Niflheim و تنها والکری مستقر در آن بزنید؛ موفق باشید!

اتمام ماموریت‌های فرعی

قطعا در مسیر داستان، با ماموریت‌های جانبی متنوعی مواجه شده‌اید اما فرصتی برای انجام آن‌ها به دست نیامده است. مشکلی نیست؛ حالا می‌توانید به سراغ آن‌ها بروید و مطمئن باشید بسیاری از آن‌ها چنان زیبا طراحی شده‌اند که به اندازه بخش داستانی لذت‌بخش هستند.

دسترسی به مکان‌های خارج از دسترس!

در God of War به دفعات مسیرهایی را مشاهده می‌کنید که موانعی آن‌ها را مسدود کرده است. اگر بخش داستانی بازی را تمام و تجهیزاتی چون Shock Arrows و Blades of Chaos را دریافت کرده باشید، بسیاری از موانع مسدودکننده را می‌توان از میان برد و به مکان‌هایی دسترسی یافت که تا پیش از این، قفل بوده‌اند.

مقابله با هر ۳ اژدها!

از حیث محتوای بخش غیرداستانی، God of War بی‌نظیر است. فکرش را بکنید، ۳ اژدهای عظیم‌الجثه که ارتباطی به بخش داستانی ندارند و تعامل با آن‌ها کاملا اختیاری است! البته حین داستان، اژدهای Hræzlyr یکی از بهترین باس‌فایت‌های بازی را رقم می‌زند اما می‌توانید پس از پایان بخش داستانی، به سراغ باقی اژدهاها بروید و با کشتن آن‌ها، به ماده ارزشمند “اشک اژدها” دست یابید.

نبرد با ملکه والکری

اگر تمامی والکری‌ها را به دیار باقی رهنمون کرده‌اید، وقت آن است که سری به ملکه آن‌ها بزنید. مقابله با Sigrun به هیچ وجه شبیه به یک شوخی نیست. این دشوارترین نبرد بازی خواهد بود و اگر سطح بالایی از مهارت‌های رزمی ندارید، قطعا بارها و بارها و بارها از Sigrun شکست خواهید خورد.

امتحان درجه سختی Give Me God Of War

Sigrun را هم شکست دادید؟ ای بابا! پس خود را میمان آخرین چالش بازی کنید و آن، اجرای بازی روی درجه دشواری Give Me God of War است. احتمالا باخبرید که این سطح دشواری، چه جهنمی از بازی می‌سازد و مطمئن باشید اتمام بازی روی این درجه سختی، غرور و افتخار به ارمغان خواهد آورد!

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه خود را بگذارید