احتمال انتشار مجموعه Shadow Hearts روی پلی استیشن پلاس پریمیوم

احتمال انتشار مجموعه Shadow Hearts روی پلی استیشن پلاس پریمیوم

Shadow Hearts

به‌تازگی نشان تجاری مجموعه‌ بازی Shadow Hearts در کشور ژاپن مشاهده شده است که می‌تواند به انتشار این سری روی سرویس پلی استیشن پلاس جدید اشاره داشته باشد.

طبق جدیدترین گزارش‌های منتشر شده، به‌تازگی یک علامت تجاری جدید توسط یونیورسال اینترتینمنت در کشور ژاپن برای سری بازی‌های نقش‌آفرینی Shadow Hearts که روی پلی استیشن 2 منتشر شده بودند، ثبت شده است که به انتشار احتمالی این سری روی رده‌ی پریمیوم سرویس پلی استیشن پلاس جدید اشاره دارد. به‌گفته‌ی وب‌سایت Gematsu، این نشان تجاری جدید احتمالا نشان‌دهنده‌ی یکی از انواع بازی‌هایی که قرار است در پایان ماه ژوئن امسال روی سرویس اشتراکی شرکت سونی تجربه کنیم.

در گذشته شاهد تمدید نشان تجاری مجموعه‌ی Siphon Filter بوده‌ایم که احتمالا به مانند سری Shadow Hearts در اختیار کاربران پلی استیشن پلاس جدید قرار گیرد. سری Shadow Hearts یک سه‌گانه به شمار می‌آید که اولین نسخه‌ی آن در سال ۲۰۰۳ روی کنسول پلی استیشن 2 عرضه شد. در ادامه نیز نسخه‌های Covenant و From the New World از این سری روی پلتفرم پلی استیشن عرضه شدند.

سری Shadow Hearts توسط تیم ژاپنی Sacnoth (که بعداً به Nautilus تغییر نام داد) ساخته شد و داستان آن روایت‌کننده‌ی شخصیت‌های مختلفی بود که در بازه‌ی زمانی ۱۸۹۰ تا ۱۹۲۰ میلادی درگیر داستان‌های ماوراءالطبیعی و ترسناک می‌شوند. در سری Shadow Hearts صحنه‌هایی از تاریخ متناوب و وحشت‌های کیهانی با نمودهایی از دنیای واقعی ترکیب شده‌اند. هر سه نسخه از این مجموعه دارای چندین پایان مختلف هستند و تمامی آن‌ها پس از انتشار با بازخوردهای مثبت منتقدین و استقبال بازیکنان مواجه شدند.

باتوجه‌به تمدید نشان تجاری Shadow Hearts اکنون می‌توان این مجموعه را درکنار نام‌های Siphon Filter ،Mr. Driller ،Ridge Racer 2 ،Tekken 2 ،Worms Armageddon و Worms World Party در فهرست بازی‌های کلاسیکی که احتمالا روی سرویس پلی استیشن پلاس پریمیوم عرضه می‌شوند، قرار داد.

نظر شما درباره‌ی این خبر چیست؟ آن را با ما به اشتراک گذارید.

این مطلب رو دوست داشتید ؟

دیدگاه خود را بگذارید