آموزش رایگان بازی کردن ماینکرافت روی کامپیوتر

آموزش رایگان بازی کردن ماینکرافت روی کامپیوتر

آموزش رایگان بازی کردن ماینکرفت روی کامپیوتر

کافیست به وبسایت Minecraft Classic مراجعه کنید تا بلافاصله با کلیک بر دکمه Start وارد بازی شوید. ضمنا یک لینک اختصاصی برای شما ساخته می‌شود که می‌توانید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید؛ بدین ترتیب قادرید دوستانتان را دعوت کنید تا به بازی با شما بپیوندند.

کنترل بازی نیز در مرورگر ساده است؛ به کمک کلیک موس اقدام به استخراج یا جابجایی بلوک‌ها و با دکمه‌های WASD صفحه کلید براحتی به تمامی جهات حرکت کنید. منوی بازی با فشردن دکمه Escape ظاهر می‌شود که در آن قادرید تنظیمات گوناگون را فعال یا غیرفعال کنید و کنترلرها را تغییر دهید.

قادر به چه کارهایی هستیم و نیستیم؟
واقع‌بین باشیم؛ ماینکرفت کلاسیک توان مقایسه و رقابت را با نسخه فعلی بازی ندارد. ماینکرفت کلاسیک، همان است که در سال ۲۰۰۹ بود و این به معنای کنار آمدن با یک رابط کاربری بدقواره و صرفا ۳۲ بلوک برای ساخت و ساز است. همان‌طور که گفتیم، به کمک لینک اختصاصی قادرید از دوستانتان برای بازی دعوت کنید اما محدودیت تعداد دعوتی‌ها، حداکثر ۹ نفر است. به علاوه ماینکرفت کلاسیک صرفا در حالت Creative قابل اجراست لذا در آن تلاشی برای بقا و مبارزه‌ای با دشمنان نخواهید دید. ضمنا امکان ذخیره بازی نیز میسر نیست!

خرید ماینکرافت برای کامپیوتر

ماینکرفت کلاسیک بخش مهمی از تاریخ ماینکرفت است و قطعا تجربه رایگان، به کمک مرورگر و بدن نیاز به دانلود حتی یک فایل، هدیه ارزشمندی است که طرفداران ماینکرفت قدر آن را به خوبی می‌دانند. به علاوه امکان بازی در کنار دوستان تجربه لذت‌بخشی را به ارمغان خواهد آورد. آیا از این اقدام استودیو Mojang استقبال می‌کنید؟ لطفا نظرات خود را با ما و کاربران ویجیاتو به اشتراک بگذارید.

این مطلب رو دوست داشتید ؟

دیدگاه خود را بگذارید